Sesli Mesaj

Ön Ödemeli Arama Kartları

 

TELPOST Konuşma Kartları evlerde, işyerinde ya da yolculukta tüm sabit telefonlardan ilave hiçbir ücret ödemeden, ankesörlü telefon kulübelerinden manyetik ya da smart kart gibi ayrı bir kart takmadan isteyen bireysel kullanıcıların tüm şehirler arası ve uluslararası ya da GSM görüşmelerini yapabilecekleri pratik ve hesaplı arama kartlarıdır. (Aynı alan kodlu şehir içi aramalar TK kararıyla yasaklanmıştır.) İndirimli fiyatla görüşme yaparken telefon kulübeleri için manyetik ya da smart kart gibi ayrı ayrı kart bulundurmak gerekmez. Arama yapılan telefon hattı ŞA / MA görüşmelere kapalı olsa bile TELPOST Konuşma kartlarıyla görüşme yapılabilir.


Böylece işyerinden, evden, Türk Telekom kulübelerinden rahatlıkla görüşme yapılabilir. Aramanın yapıldığı hatta hiç bir ücret uygulanmaz, tüm görüşme ücreti kart kredisinden düşer.


TELPOST Konuşma kartları 250 ve 500 kontör arasında değişen değerlerde satışa sunulmaktadır. Görüşmeler başlangıçta ve devamında 60 saniye aralıklarla ücretlendirilir. Grafik tasarımlı kartlardır. Kontör değerleri farklı zemin rengi yanında kart üzerinde ayrıca belirtilmiştir. Kartların PIN kısmı kazındıktan ve görüşme yapıldıktan sonra 180 gün kullanım ömrü vardır. PIN kısmı kazınmamış kartların son kullanma tarihinde sınır söz konusu değildir.

FİRMALARA Özel Kart Basımı

Standart ürünler dışında firmaların talepleri doğrultusunda Kartın ön yüzünde kendi LOGO ve özgün tasarımlarının yer aldığı ve görüşme sürelerinin talebe göre belirli ölçeklerde ayarlanabildiği özel tasarımlı kart basımı yapılmaktadır. Bu sayede firmalar müşterilerine promosyonel anlamda bir sunum yaparken, oldukça hesaplı ve geniş tabanlı reklâm fırsatı bulmaktadırlar. Bu çalışma Özel tasarımlı arama kartının sadece ön yüzü için geçerli olup; arka yüz, arama kartı kullanım bilgileri ve operatör bilgilerine ayrılmıştır.


Teklif edilen fiyat karta yüklenecek görüşme dakikasına göre değişmekte ve baskı maliyeti dâhil fiyat verilmektedir. Özel kart bastıran firmadan kartın dakika değeri dışında ayrıca hiçbir ücret ya da teminat talep edilmemektedir


Müşteri, Siparişini vereceği kart tasarımını ve arama yönlerine göre görüşme sürelerini belirledikten sonra siparişi geçtiği günden itibaren maksimum 15 (on beş) iş günü içerisinde Kartlar basılmış olarak hazırlanmaktadır.


Basılmış kartlar başlangıçta pasif (görüşme yapamaz) durumdadır. Müşteri, Özel Kartlarını en az 1000 (bin) er adetlik dilimler halinde aktif ettirir ve sadece aktif ettirdiği kartların ödemsini kararlaştırılan fiyatlar üzerinden peşin olarak yapar.


Özel kartların kullanım koşulları ve genel özellikleri diğer kart çeşitleri ile bire bir aynıdır.

ELPOST PHONE CARD Altyapısı Türkiye?nin Öncü UMTH Operatörü MILLENICOM Tarafından Sağlanmaktadır.

Ön Ödemeli Arama Kartları Ön Ödemeli Arama Kartları Ön Ödemeli Arama Kartları Ön Ödemeli Arama Kartları Ön Ödemeli Arama Kartları