Sesli Mesaj

Kontörlü Arama Noktaları

 

Küçük bir yatırım maliyeti ile kurulacak TELPOST kontörlü telefon sistemi sayesinde, mevcut işyerinizde hiçbir ilave düzenlemeye va yatırama gerek kalmadan telefon görüşmelerinden para kazanabilirsiniz. T.T.NET ADSL altyapısı üzerinde yapılandırılmış VoIP (İnternet Tabanlı Haberleşme) cihazı ile kontör üreten bir tarifelendirme cihazı sayesinde TELPOST ‘un sunduğu Lisanslı UMTH (Uzak Mesaf Telelfon Hizmeti) Operatörleri üzerinden düşük maliyete sağlayacağınız ses hizmetini istediğiniz kar marjı ile müşterilerinize sunma imkanına sahip olabilirsiniz. Sistem 1 adet VoIP Gateway ve 1 adet kontörlü fiyatlandırma cihazından oluşmaktadır.Kurulumu oldukça basit bir sistemdir. Bu sistem sayesinde dünyanın ve Türkiye’nin her yerindeki sabit ve mobil hatları aratabilir ve yapılacak aramalardan sağlayacağınız kar marjını kendiniz belirleyebilirsiniz.

SİSTEMİ KİMLER KULLANABİLİR ?

· Otel Resepsiyonları.
· Büfeler.
· Kafeteryalar.
· Marketler.
· Kırtasiye ve turistik eşya satan dükkanlar.
· İnternet kafeler.
· Halka açık her türlü küçük işletmeler.

SİSTEMİN AVANTAJLARI NEDİR?

Sistemde kar oranını işletmecinin kendisi belirleyebilir. Örneğin İşletmeci daha önce Türk Telekom üzerinden tüm vergiler dâhil 0.09 krş/dk.’ya mal edip, 0.15 krş/dk’ ya sattığı bir sabit hat görüşmesini, lisanslı UMTH Operatörleri üzerinden yapılandıracağımız VoIP sistemi sayesinde maksimum 0,06 krş/dk’ ya mal edip yine aynı fiyata satacaktır. Bu sayede maliyetini 1/3 oranında aşağıya çekmek suretiyle daha fazla kar elde etme imkânı sağlamış olacaktır.

Sistem arama ve maliyet takibine imkan tanıdığından, işletmeci her an maliyet ve karını takip edebilir. Tek tuş ile günlük satış cirosunu ve kar marjını öğrenebilir.

Sistem ön ödemeli (peşin kontör yükleme) şeklinde çalıştığından, aylık sürpriz faturalarla karşılaşılmaz. Yapılan yükleme kadar görüşme ve ciro yapılır. Bu da işletmecinin maliyet-kar oranlarını sıkı takibini sağlar.

Aylık görüşme Trafiği 500 (Beş yüz TL) ' nin üzerinde olana işletmeler. Cihaz ve alt yapı için hiç bir maliyet ödemezler. Bütün altyapı ödünç olarak kendisine ücretsiz teslim edilir. Ses hizmeti Lisanslı Operatörler üzerinden sunulur ve yasal hiç bir sakıncası yoktur.

SİSTEMİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ (Phone Billing Metre) :

· Büyük LCD ekran,ile ilgili kabinin durumunu gösterir: açık/kapalı durumu,fatura ve kilitle/kilidi aç.
· İki kabin hattı,merkezi yönetim: Arama toplamı süre ve diğer ilgili bilgiyi gösterir.
· Çeşitli tarife oranlarıyla:uluslarası arama,yurtiçi arama,yerel arama,ücretsiz arama ve yasak arama olarak, toplam 8oo adet prefix ve fiyat bilgisi saklayabilir.
· Aynı zamanda gelen giden arama için fatura.
· Ücretlendirme başlangıç modu:reverse polarity,12/16Khzhz kontor sinyali,manuel ve erteleme modları.
· Fatura kontrol işlevi:aranan no,Başlangıç/bitiş zamanı,süre,son 500 arama kaydı.
· Fatura istatistiği: Son 32 günlük toplamı,son 12 aylın aylık toplamı ve genel toplamı.
· 2 ayar modu: Tek arama izni ve çoklu arama izni.Tek arama izni telefonun her aramadan sonra kitleneceğianlamına gelir,kilit açılmadan bir sonraki arama başlayamaz.
· Çoklu arama iznibirden fazla arama bitene kadar kilitlenmeyeceği anlamına gelir.
· Yerleşik MODEM: uzaktan fiyat güncellemeveya telefon faturaları güncellemeyi destekler.
· Şarj edilebilir piller. Elektrik kesilmesi halinde 8 saate kadar kesintisiz çalışabilme

Kontörlü Arama Noktaları Kontörlü Arama Noktaları